Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zawody sportowe

Czcionka:

Szkoła podstawowa

  • Dwa Ognie chłopców i dziewcząt, październik 2014,
  • Halowa piłka nożna chłopców i dziewcząt, listopad 2014,
  • Mini piłka ręczna chłopców i dziewcząt, grudzień 2014,
  • Turniej „Dwa Ognie”, 23 październik,

Uczestnicy:

 Blaucik Waldek, Pander Wiktor, Chrzanowski Piotr, Filipczyk Daniel, Witek Marcin, Witek Mateusz, Biały Oliver, Fulczyk Kamil, Gebauer Rafał.

  • Gminny turniej dwa ognie dziewcząt w Pawłowiczkach, 28 październik,

I MIEJSCE- Gościęcin

II MIEJSCE- Pawłowiczki

III MIEJSCE- Naczęsławice

IV MIEJSCE- Maciowakrze

Skład Gościęcina:

Janeczko Monika, Czerner Julia, Duda Magdalena, Nossol Laura, Sękowska Julia, Śmiech Karolina, Wandzel Karolina.

  • Halowa piłka nożna chłopców w Gościęcinie, 6 listopad,

Uczestnicy:

Janik Tomasz, Koszany Denis, Bernaś Tobias, Paczkowski Piotr, Staroń Kamil, Wielgan Mateusz.

  • Powiatowy turniej dwa ognie w Kędzierzynie-Koźlu, 12 listopad,

Skład Gościęcina:

Janeczko Monika, Czerner Julia, Duda Magdalena, Nossol Laura, Sękowska Julia, Złota Klaudia, Wandzel Karolina, Filipczyk Wiktoria.

  • Gminny turniej halowej piłki nożnej dziewcząt, 12 listopad, Gościęcin,

I MIEJSCE- Pawłowiczki

II MIEJSCE- Maciowakrze

III MIEJSCE- Ostrożnica

IV MIEJSCE- Gościęcin

V MIEJSCE- Naczęsławice

Skład Gościęcina:

Biały Wiktoria, Biegun Karolina, Blaucik Justyna, Toszek Julia, Chrzanowska Julia, Wesoła Magdalena, Sękowska Daria, Mucha Ewelina, Janeczko Monika

  • Finał powiatowej halowej piłki nożnej chłopców, 2 grudzień, Cisek

I MIEJSCE- PSP nr.9 Kędzierzyn-Koźle

II MIEJSCE- Gościęcin

Skład Gościęcina:

Bernaś Tobias, Janik Tomasz, Koszany Denis, Staroń Kamil, Paczkowski Piotr, Gisza Piotr, Roguski Arkadiusz, Wielgan Mateusz.

  • Gminny turniej piłki ręcznej chłopców, 4 grudzień,

Skład Gościęcina:

Bernaś Tobias, Janik Tomasz, Koszany Denis, Staroń Kamil, Paterak Szymon, Pieczykolan Kamil, Gisza Piotr, Janiarczyk Wojciech, Janiarczyk Grzegorz, Duda Tomasz.

  • Gminny turniej piłki ręcznej chłopców, Gościęcin

I MIEJSCE- Gościęcin

II MIEJSCE- Maciowakrze

III MIEJSCE- Pawłowiczki

IV MIEJSCE- Naczęsławice

Skład Gościęcina:

Bernaś Tobias, Janik Tomasz, Koszany Denis, Paterak Szymon, Pieczykolan Kamil, Staroń Kamil, Paczkowski Piotr, Duda Tomasz, Gisza Piotr, Janiarczyk Wojciech.

  • Gminny turniej mini piłki ręcznej w Pawłowiczkach, 11 grudzień,

I MIEJSCE- Gościęcin

II MIEJSCE- Pawłowiczki

Skład Gościęcina:

 Janeczko Monika, Sękowska Daria, Ziegler Wiktoria, Biały Wiktoria, Chrzanowska Julia, Biegun Karolina, Blaucik Justyna, Krause Marta.

  • Gminny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców, 9 styczeń, Gościęcin,

Skład Gościęcina: Toszek Julia, Wesoła Magdalena, Koszany Denis, Staroń Kamil, Biegun Mateusz.

  • Indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt, 9 styczeń,

I MIEJSCE- Buks

II MIEJSCE- Gromotka

III MIEJSCE- Ledwoch

IV MIEJSCE- Stein

V MIEJSCE- Toszek

  • Indywidualne zawody tenisa stołowego chłopców, 9 styczeń,

I MIEJSCE- Dzialuk

II MIEJSCE- Piegsa

III MIEJSCE- Wieczorek

IV MIEJSCE- Treffon

V MIEJSCE- Szramowski

VI MIEJSCE- Koszany

  • Turniej policyjny, 16 styczeń, Pawłowiczki,

I MIEJSCE- Pawłowiczki

II MIEJSCE- Maciowakrze

III MIEJSCE- Gościęcin

IV MIEJSCE- Jakubowice

V MIEJSCE- Naczęsławice

VI MIEJSCE- Polska Cerekiew

VII MIEJSCE- Ostrożnica

Skład Gościęcina:

 Bernaś Tobias, Paczkowski Piotr, Staroń Kamil, Koszany Denis, Roguski Arkadiusz, Wielgan Mateusz, Janiarczyk Grzegorz, Janiarczyk Wojciech, Gisza Piotr.

  • Gry i zabawy- Mały olimpijczyk, 15styczeń

Dziewczęta:

I MIEJSCE- Gościęcin

II MIEJSCE- Ostrożnica

III MIEJSCE- Naczęsławice

IV MIEJSCE- Pawłowiczki

Chłopcy:

I MIEJSCE- MACIOWAKRZE

II MIEJSCE- NACZĘSŁAWICE

III MIEJSCE- Pawłowiczki

Skład Gościęcina:

Czerner Julia, Duda Magdalena, Filipczyk Wiktoria, Nossol Laura, Sękowska Julia, Złota Klaudia, Janeczko Monika.

  • Zawody sportowe dziewcząt i chłopców w koszykówce, luty 2015,
  • Tenis stołowy drużynowy dziewcząt i chłopców, luty 2015,
  • Gminny turniej drużynowego tenisa stołowego,  24 luty, Gościęcin,

Chłopcy:

I MIEJSCE- Ostrożnica

II MIEJSCE- Gościęcin

III MIEJSCE- Maciowakrze

IV MIEJSCE-Naczęsławice

V MIEJSCE- Pawłowiczki

VI MIEJSCE- Jakubowice

Dziewczęta:

I MIEJSCE- Maciowakrze

II MIEJSCE- Naczęsławice

  • Gminny turniej unihokeja chłopców, 17 marzec, Gościęcin,

I MIEJSCE- Pawłowiczki

II MIEJSCE- Gościęcin

III MIEJSCE- Ostrożnica

IV MIEJSCE- Maciowakrze

V MIEJSCE- Naczęsławice

  • Gminny turniej unihokeja dziewcząt, 24 marzec, Gościęcin

I MIEJSCE- Gościęcin

II MIEJSCE- Maciowakrze

III MIEJSCE- Ostrożnica

IV MIEJSCE- Naczęsławice

V MIEJSCE- Pawłowiczki

Skład:

 Biegun Karolina, Biały Wiktoria, Chrzanowska Julia, Sękowska Daria, Mucha Ewelina, Toszek Julia, Wesoła Magdalena.

  • Zawody mini piłki nożnej chłopców, 17 kwiecień 2015

I MIEJSCE- Pawłowiczki

II MIEJSCE- Maciowakrze

III MIEJSCE- Gościęcin

IV MIEJSCE- Jakubowice

V MIEJSCE- Naczęsławice

Skład Gościęcina:

 Bernaś Tobias, Janik Tomasz, Koszany Denis, Paczkowski Piotr, Staroń Kamil, Janiarczyk Grzegorz, Janiarczyk Wojciech, Roguski Arkadiusz, Duda Tomasz, Wielgan Mateusz, Gisza Piotr, Biały Oliver.

  • Czworobój chłopców, 13 maj, Maciowakrze,

I MIEJSCE- Maciowakrze

II MIEJSCE- Pawłowiczki

III MIEJSCE- Gościęcin

IV MIEJSCE- Ostrożnica

V MIEJSCE- Jakubowice

Skład:

Janik Tomasz, Paterak Szymon, Paczkowski Piotr, Wandzel Janusz.

  • Czworobój dziewcząt, 15 maj, Maciowakrze,

I MIEJSCE- Gościęcin

II MIEJSCE- Maciowakrze

III MIEJSCE- Ostrożnica

IV MIEJSCE- Naczęsławice

Skład Gościęcina:

Toszek Julia, Chrzanowska Julia, Biegun Karolina, Janeczko Monika, Ziegler Wiktoria

 

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Wrzesień 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny